Lehká energetická výživa - 1755g (15 dávek)

Nejoblíbenější

Produkt LEV (doplněk stravy) byl vyvinut ve spolupráci s příslušníky ozbrojených sil. Je jedinečnou kombinací surovin, které Vašemu tělu dodají všechny potřebné živiny kdykoliv během dne.

 • Nemáte čas na jídlo?
 • Potřebujete doplnit energii po náročném výkonu?
 • Chcete mít s sebou na cestách kvalitní a vyváženou stravu?

Pak je LEV tím pravým! Příprava je jednoduchá, stačí rozmíchat požadované množství v šejkru a vychutnat si to!

Hlavní výhody:

 • Kombinace zdrojů sacharidů zajistí pozvolné uvolňování energie do těla
 • Koncentrát syrovátkové bílkoviny poskytuje tělu všechny potřebné aminokyseliny k regeneraci a nezatěžuje trávení
 • Vysoký obsah vlákniny podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu
 • Směs ořechů je výborným zdrojem minerálů a vitamínů nezbytných pro správné fungování organismu
 • Dalším benefitem ořechů je vysoký obsah omega-3 a omega-6 nasycených mastných kyselin, které podporují činnost metabolismu, produkci hormonů a udržují naše tepny v kondici
 • Chia semínka na sebe dokáží navázat velké množství vody, tím zvyšují pocit sytosti.
 • Lněné semínko je bohatým zdojem omega-3 nasycených mastných kyselin a vlákniny čistící naši trávicí soustavu
 • Slunečnicové semínko je bohatým zdrojem vitaminu E, který chrání naše tělo před záněty a chrání kardiovaskularní systém


590,00 Kč

Složení a nutriční hodnoty

Složení: Ovesná mouka celozrnná, Syrovátkový proteinový koncentrát (kakao, aroma, sladidlo: sukralóza), Maltodextrin, Mandle, Vlašské ořechy, Arašídy, Kokos, Lněná semínka, Chia semínka, Slunečnicová semínka, Sójový lecitin

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování bez přístupu vzduchu prodlužuje trvanlivost výrobku.

Upozornění: Není určeno pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Použití a dávkování: Používá se pro doplnění energetického příjmu kdykoliv během dne. Běžná jednorázová dávka představuje 117g (cca 3 a 1/2 odměrky). Doporučenou dávku rozmíchejte v přibližně 400ml vody.


Reference

Příjemná chuť, snadná a rychlá příprava. Za mě ideální jídlo po tréninku, když nemáte čas v práci nebo když jste na cestách.

Ondra D.

Příslušník bezpečnostních složek

Často se mi stává, že nemám možnost se v práci najíst a jídlo si vozím s sebou v autě. Výhodu LVA vidím v tom, že se na něm v autě nemá co zkazit. Příprava v šejkru je rychlá a můžu ho konzumovat ihned po rozmíchání. Chuťově mi vyhovuje na výbornou ať ve vodě nebo v mléce. Další výhodou pro mě je, že po konzumaci jedné dávky nemám hlad přes 3 hodiny.

Franta V.

Příslušník bezpečnostních složek

Měl jsem možnost vyzkoušet Manu a Nutberg, takže jsem chtěl zkusit i další alternativu jako je LEV a byl jsem velmi příjemně překvapen. Chuť je výraznější po ořeších, stejně jako u Nutbergu a zasytí podobně na 2-3 hodiny, akorát s tím rozdílem, že LEV vyjde výrazně levněji. Pro mě je to velmi vhodná alternativa k náhradě jídla v poměru kvality, ceny a výkonu. I poměr živin je podle mě velmi vhodně rozložen. Já určitě doporučuji, takže kdo váhá, ať zkusí a přesvědčí se sám.

Petr A.

Příslušník Vojenské policie